Webservice Manager (2.0.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Param
sr: Параметар
