Webservice Manager (2.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Method
ta: முறை

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி
