Webservice Manager (2.0.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Method
tr: Yöntem

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: About
tr: Hakkında

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Param
tr: Parametre
