Webservice Manager (2.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Header
ur: ہیڈر

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Param
ur: پیرامیٹر
