WT Commerce Suite (1.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu
