WT Commerce Suite (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: On
be: На

en: Size
be: Памер

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Color
be: Колер
