WT Commerce Suite (1.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: On
ca: Actiu

en: Size
ca: Mida

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Off
ca: Inactiu

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: ZIP
ca: Codi postal

en: Booked
ca: Reservat

en: Shopping Cart
ca: Carret de la compra

en: Add to Cart
ca: Afegiu al carretó

en: Sizes
ca: Mides

en: Remove this item
ca: Elimina aquest element
