WT Commerce Suite (1.0.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: On
cy: Ymlaen

en: Size
cy: Maint

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Price
cy: Pris

en: Phone
cy: ffôn

en: Color
cy: Lliw

en: City
cy: Tref

en: Remove this item
cy: Symud yr eitem yma
