WT Commerce Suite (1.0.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Size
el: Μέγεθος

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Off
el: Κλειστό

en: Price
el: Tιμή

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Color
el: Χρώμα

en: SKU
el: Κωδικός

en: City
el: Πόλη

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Remove this item
el: Αφαίρεση αντικειμένου

en: Subtotal:
el: Υποσύνολο:

en: Cart Contents
el: Περιεχόμενα καλαθιού

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής
