WT Commerce Suite (1.0.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: On
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Color
eo: Koloro

en: City
eo: Urbo
