WT Commerce Suite (1.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: On
gu: ચાલુ

en: Size
gu: માપ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Color
gu: રંગ

en: City
gu: શહેર
