WT Commerce Suite (1.0.0) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Transaction ID
id: ID Transaksi

en: Quantity
id: Kuantitas

en: On
id: Pada

en: Size
id: Ukuran

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Client ID
id: ID Klien

en: Off
id: Matikan

en: Price
id: Harga

en: Amount
id: Jumlah

en: Phone
id: Telepon

en: Color
id: Warna

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Sizes
id: Ukuran

en: Remove this item
id: Hapus item ini

en: Cart Contents
id: Isi keranjang

en: Payment Method
id: Metode Pembayaran

en: Out of Stock
id: Stok Habis
