WT Commerce Suite (1.0.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Off
lt: Išjungta

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Color
lt: Spalva

en: City
lt: Miestas

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Cart Contents
lt: Krepšelio turinys
