WT Commerce Suite (1.0.0) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: On
mr: वर

en: Size
mr: आकार

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Off
mr: बंद

en: Price
mr: किंमत

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Colors
mr: रंग

en: Color
mr: रंग
