WT Commerce Suite (1.0.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Size
ms: Saiz

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Off
ms: Tutup

en: Color
ms: Warna
