WT Commerce Suite (1.0.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Quantity
nn: Mengd

en: On
nn: På

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Off
nn: Av

en: Price
nn: Pris

en: Phone
nn: Telefon

en: Color
nn: Farge

en: City
nn: By

en: Total:
nn: Sum:

en: Subtotal:
nn: Sum:

en: Cart Contents
nn: Innhaldet i handlevogna
