WT Commerce Suite (1.0.0) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Transaction ID
pt: ID da transacção

en: Quantity
pt: Quantidade

en: On
pt: Ligado

en: Size
pt: Tamanho

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Off
pt: Desligado

en: Price
pt: Preço

en: Amount
pt: Quantia

en: Phone
pt: Telefone

en: Colors
pt: Cores

en: Color
pt: Cor

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: ZIP
pt: Código postal

en: Street Address
pt: Morada

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: Sizes
pt: Tamanhos

en: Remove this item
pt: Remover este item

en: Your cart is empty.
pt: O carrinho de compras está vazio.

en: Cart Contents
pt: Conteúdos do carrinho

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Out of Stock
pt: Sem Stock
