WT Commerce Suite (1.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Size
sq: Madhësia

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Color
sq: Ngjyra
