WT Commerce Suite (1.0.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Size
sr: Величина

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Price
sr: Цена

en: Color
sr: Боја

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
