WT Commerce Suite (1.0.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Quantity
sv: Antal

en: On
sv: På

en: Size
sv: Storlek

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Off
sv: Av

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: Phone
sv: Telefon

en: Colors
sv: Färger

en: Color
sv: Färg

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: City
sv: Stad

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Shopping Cart
sv: Varukorg

en: Total:
sv: Totalt:

en: Sizes
sv: Storlekar

en: Remove this item
sv: Ta bort detta alternativ

en: Subtotal:
sv: Delsumma

en: Cart Contents
sv: Varukorgens innehåll

en: Payment Method
sv: Betalningssätt
