WT Commerce Suite (1.0.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Quantity
ta: அளவு

en: On
ta: சரி

en: Size
ta: அளவு

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Off
ta: இல்லை

en: Color
ta: நிறம்

en: Sizes
ta: அளவுகள்
