WT Commerce Suite (1.0.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Size
te: కొలత

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Color
te: రంగు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం
