WT Commerce Suite (1.0.0) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Quantity
uk: Кількість

en: On
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Price
uk: Ціна

en: Amount
uk: Величина

en: Phone
uk: Телефон

en: Colors
uk: Кольори

en: Color
uk: Колір

en: SKU
uk: Артикул

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Shopping Cart
uk: Кошик для покупок

en: Total:
uk: Загалом:

en: Add to Cart
uk: Додати в кошик

en: Sizes
uk: Розміри

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Your cart is empty.
uk: Ваш кошик порожній.

en: Subtotal:
uk: Підсумок:

en: Empty Cart
uk: Очистити кошик

en: Cart Contents
uk: Вміст корзини

en: Order Complete
uk: Замовлення зроблене

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Source Code
uk: Джерельний код

en: Preview text
uk: Зразок тексту

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
