WT Commerce Suite (1.0.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: Size
af: Grootte

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Color
af: Kleur
