WT Commerce Suite (1.0.1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Quantity
ar: الكمية

en: On
ar: في

en: Size
ar: الحجم

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Off
ar: إيقاف

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Phone
ar: هاتف

en: Color
ar: اللون

en: City
ar: مدينة

en: Street Address
ar: عنوان الشارع

en: Total:
ar: المجموع:

en: Sizes
ar: احجام

en: Remove this item
ar: حذف العنصر

en: Cart Contents
ar: محتويات السلة
