WT Commerce Suite (1.0.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: On
az: Aktiv

en: Size
az: Ölçü

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Color
az: Rəng

en: Sizes
az: Ölçülər

en: Remove this item
az: Bu elementi silin
