WT Commerce Suite (1.0.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: On
bg: Включи

en: Size
bg: Размер

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Off
bg: Изключи

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон

en: Color
bg: Цвят

en: Total:
bg: Общо:

en: Subtotal:
bg: Общо:

en: Cart Contents
bg: Съдържание на количката
