WT Commerce Suite (1.0.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Remove this item
bo: ནང་ཚན་འདི་སུབ་པ
