WT Commerce Suite (1.0.1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Quantity
cs: Množství

en: On
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Off
cs: Vypnuto

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Phone
cs: Telefon

en: Color
cs: Barvy

en: SKU
cs: Kód zboží

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Shopping Cart
cs: Nákupní košík

en: Total:
cs: Celkem:

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: Subtotal:
cs: Mezisoučet:

en: Cart Contents
cs: Obsah košíku

en: Order Complete
cs: Objednávky dokončena

en: Payment Method
cs: Způsob platby
