WT Commerce Suite (1.0.1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Size
et: Suurus

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Off
et: Väljas

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: Color
et: Värv

en: SKU
et: Tootekood

en: City
et: Linn

en: Shopping Cart
et: Ostukorv

en: Total:
et: Kokku:

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: Sizes
et: Suurused

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Cart Contents
et: Ostukorvi sisu

en: Payment Method
et: Maksmise viis
