WT Commerce Suite (1.0.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Size
eu: Tamaina

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Color
eu: Kolore

en: Remove this item
eu: Elementu hau ezabatu
