WT Commerce Suite (1.0.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: Quantity
hi: मात्रा

en: On
hi: चालू

en: Size
hi: आकार

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Off
hi: बंद

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Colors
hi: रंग

en: Color
hi: रंग
