WT Commerce Suite (1.0.1) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: On
hu: Be

en: Size
hu: Méret

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Off
hu: Ki

en: Price
hu: Ár

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: Colors
hu: Színek

en: Color
hu: Szín

en: SKU
hu: Cikkszám

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Shopping Cart
hu: Kosár

en: Total:
hu: Összesen:

en: Add to Cart
hu: Kosárba

en: Sizes
hu: Méretek

en: Remove this item
hu: Az elem eltávolítása

en: Your cart is empty.
hu: A kosár üres.

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: Cart Contents
hu: Kosár tartalma

en: Order Complete
hu: Rendelés teljesítése

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Check-In Date
hu: Bejelentkezés dátuma

en: Out of Stock
hu: Nincs készleten
