WT Commerce Suite (1.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Size
jv: Ukuran

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Color
jv: Kelir
