WT Commerce Suite (1.0.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: Size
lv: Izmērs

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Off
lv: Izslēgts

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Colors
lv: Krāsas

en: Color
lv: Krāsa

en: SKU
lv: Kods

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Total:
lv: Kopā:

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: Cart Contents
lv: "Groza" saturs
