WT Commerce Suite (1.0.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Quantity
ro: Cantitate

en: On
ro: Pornit

en: Size
ro: Mărime

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Off
ro: Oprit

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: Phone
ro: Telefon

en: Color
ro: Culoare

en: SKU
ro: Cod

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: Remove this item
ro: Eliminați acest element

en: Cart Contents
ro: Conţinutul coşului

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
