WT Commerce Suite (1.0.1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Quantity
th: จำนวน

en: On
th: เปิด

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Off
th: ปิด

en: Price
th: ราคา

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Color
th: สี

en: City
th: จังหวัด

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Remove this item
th: ลบรายการนี้

en: Subtotal:
th: ยอดรวม

en: Cart Contents
th: ข้อมูลในรถเข็น

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
