WT Commerce Suite (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Color
ug: رەڭ
