WT Commerce Suite (1.0.2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Size
bs: Veličina

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja

en: Total:
bs: Total

en: Remove this item
bs: Ukloni ovu stavku
