WT Commerce Suite (1.0.2) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Quantity
ga: Méid

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Total:
ga: Iomlán:
