WT Commerce Suite (1.0.2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Size
gl: Tamaño

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Off
gl: Desactivado

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: Colors
gl: Cores

en: Color
gl: Cor

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Remove this item
gl: Engadir este elemento

en: Cart Contents
gl: Contido do carro
