WT Commerce Suite (1.0.2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Quantity
he: כמות

en: On
he: פעיל

en: Size
he: גודל

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Off
he: כבוי

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Colors
he: צבעים

en: Color
he: צבע

en: SKU
he: מק"ט

en: City
he: עיר

en: Shopping Cart
he: עגלת קניות

en: Total:
he: סה"כ:

en: Add to Cart
he: הוספה לעגלת הקניות

en: Sizes
he: מידות

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Your cart is empty.
he: עגלת הקניות ריקה.

en: Subtotal:
he: סיכום ביניים:

en: Cart Contents
he: תכולת סל קניות

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
