WT Commerce Suite (1.0.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Quantity
hr: Količina

en: On
hr: Uključi

en: Size
hr: Veličina

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: Color
hr: Boja

en: Last Name
hr: Prezime

en: Total:
hr: Suma:

en: Subtotal:
hr: Ukupno:

en: Cart Contents
hr: Sadržaj košarice
