WT Commerce Suite (1.0.2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Quantity
is: Magn

en: On
is: Virkjað

en: Size
is: Stærð

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Off
is: Af

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Phone
is: Sími

en: Color
is: Litur

en: SKU
is: VN

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Total:
is: Samtals:

en: Your cart is empty.
is: Karfan þín er tóm.

en: Subtotal:
is: Samtals:

en: Cart Contents
is: Innihald körfu

en: Out of Stock
is: Ekki til á lager
