WT Commerce Suite (1.0.2) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Transaction ID
it: ID transazione

en: Quantity
it: Quantità

en: On
it: Acceso

en: Size
it: Dimensione

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Off
it: Spento

en: Price
it: Prezzo

en: Amount
it: Importo

en: Phone
it: Telefono

en: Color
it: Colore

en: SKU
it: Codice

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Total:
it: Totale:

en: Add to Cart
it: Aggiungi al carrello

en: Sizes
it: Dimensioni

en: Remove this item
it: Rimuovi questa voce

en: Subtotal:
it: Subtotale:

en: Cart Contents
it: Contenuti del carrello

en: Payment Method
it: Metodo di pagamento
