WT Commerce Suite (1.0.2) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Quantity
ja: 数量

en: On
ja: オン

en: Size
ja: サイズ

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Off
ja: オフ

en: Price
ja: 価格

en: Amount
ja: 量

en: Phone
ja: 電話番号

en: Color
ja: 色

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Start Time
ja: 開始時間

en: End Time
ja: 終了時間

en: Total:
ja: 合計:

en: Add to Cart
ja: カートへ入れる

en: Sizes
ja: サイズ

en: Remove this item
ja: このアイテムを除去

en: €
ja: ユーロ

en: Subtotal:
ja: 小計:

en: Cart Contents
ja: カートの中身
