WT Commerce Suite (1.0.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: On
ka: ჩართვა

en: Size
ka: ზომა

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Color
ka: ფერი

en: Sizes
ka: ზომები
