WT Commerce Suite (1.0.2) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: On
nl: Aan

en: Size
nl: Grootte

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Off
nl: Uit

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Colors
nl: Kleuren

en: Color
nl: Kleur

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: ZIP
nl: Postcode

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Shopping Cart
nl: Winkelwagen

en: Total:
nl: Totaal:

en: Add to Cart
nl: Toevoegen aan winkelwagen

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Your cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: Cart Contents
nl: Inhoud winkelwagen

en: Order Complete
nl: Bestelling voltooid

en: Payment Method
nl: Betaalmethode
