WT Commerce Suite (1.0.2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Off
pl: Wyłączony

en: Price
pl: Cena

en: Amount
pl: Ilość

en: Phone
pl: Telefon

en: Colors
pl: Kolory

en: Color
pl: Kolor

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Total:
pl: Razem:

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Remove this item
pl: Usuń element

en: Subtotal:
pl: Podsuma:

en: Cart Contents
pl: Zawartość koszyka

en: Payment Method
pl: Metoda płatności
