WT Commerce Suite (1.0.2) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Quantity
tr: Miktar

en: On
tr: Açık

en: Size
tr: Boyut

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Off
tr: Kapalı

en: Price
tr: Fiyat

en: Amount
tr: Miktar

en: Phone
tr: Telefon

en: Colors
tr: Renkler

en: Color
tr: Renk

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Street Address
tr: Adres

en: Shopping Cart
tr: Alışveriş Sepeti

en: Total:
tr: Toplam:

en: Sizes
tr: Boyutlar

en: Remove this item
tr: Bu öğeyi sil

en: Subtotal:
tr: Ara toplam:

en: Cart Contents
tr: Sepet İçeriği

en: Order Complete
tr: Sipariş tamamlandı.

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi
